Naprostá spokojenost!!!!!

Martin N.

Autoškola je skvělá! Instruktoři jsou příjemní a trpěliví.. Domluva ohledně jízd bez problémů, pan Helus je ochotný a vstřícný. Můžu jen doporučit..!!

Nela Štorková

Dobrý den,
Chci vám a vsem vasim instruktorům podekovat. 25.11. jsem uspesne slozila zkousky a dnes jsem si vyzvedla ridicak. Jeste jednou moc děkuji a přeji krásné a ničím nerušené Vánoce a mnoho štestí, zdraví, lásky a pohody do roku 2017.

Jana Boušová

Vsichni lektori velice prijemni, trpelivi, vysli vzdy vstric co se tyce sjednavani casu jizd.. navic vtipni, takze jsme se pri jizdach nenudili. Hodiny teorie probehly tak jak mely, pan Polak si dal zalezet na vykladu. A musim rict, ze ke zkouskam pripravi tato autoskola naprosto dostatecne.Takze za me 5 hvezdicek a mohu jen a jen doporucit.

Nicola Dunová

Musím dát prostě plný počet, nemohu jinak. V autoškole Helus jsem si dělal v červnu/2016 řidičské oprávnění na motocykl A, tedy bez omezení. Musím ocenit vždy jasnou domluvu, skvělý a trpělivý přístup pana Heluse, který "studenta" perfektně připravil na zkoušky a hlavně také naučil techniku jízdy na motocyklu. Proto nebyl při zkouškách problém vše udělat na první dobrou, hlavně techniku zvládnutí motocyklu mezi kužely. Vřele všem doporučuji, kdo chtějí dělat řidičák na motocykl a neví, na koho se obrátit.

Lukáš Hlávka

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za hladký průběh celého výcviku ve Vaší autoškole a zároveň obdiv naučit mě řídit i přes mou "autofobii". Tisíceré díky míří především k Ondrovi a p. Helusovi, kteří se mnou měli většinu jízd a nekonečnou trpělivost. Všude budu jen doporučovat a chválit, protože Vy jste pánové na svých místech, člověk se naučí a ještě během jízd pobaví - pomalu mě až mrzí, že jsem to zvládla tak rychle :-)
Přeji hodně štěstí s dalšími stude nty.
S pozdravem

Terka Čejková

Vážený pane Helusi,
tímto bych Vám chtěl poděkovat za kurz v autoškole a také bych chtěl poděkovat panu Zemanovi za jízdy.
Děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem,

Lukáš Hellmann

Bezvadný přístup instruktorů. Kdykoli jsem potřebovala upravit čas jízd, vždy mi bylo vyhověno. Jednání na rovinu, perfektní příprava ke zkouškám. Pan Helus je člověk na svém místě ;-)

Levorová

Šla bych hned znova, bavilo mě to

Adri

Dobrý den,
když jsem se rozhodovala, kterou autoškolu si vybrat, přečetla jsem několik recenzí a ptala se známých. Nakonec moje volba padla na tu Vaši a teď jsem velice spokojená. Ráda bych se touto cestou poděkovala Vám pane Helusi, že jste si vybral tak skvělé lidi do svého týmu a za Vaši ochotu, no a Vám Jardo Polláku za Váš přístup. Dokážete nejen hodně naučit, ale i pochválit, povzbudit či rozesmát. I díky tomu jsem dokázala zlomit tu krizi a dotáhnout svůj sen do konce. Moc Vám děkuji a doufám, že budete učit i za dva roky, až si budou dělat řidičák moje děti. Přeji Vám hodně úspěchů a mnoho spokojených žáků

Andrea Tománková

Vďaka inštruktorom s autoškoly Helus,som skúšky urobila na prvý pokus. Veľmi dobrý prístup,všetko prebehlo bez problémov.Každá jazda bola plná dobrej nálady a bez stresu. Určite možem túto autoškolu doporučit. Už teraz mi to všetko tak nejak chýba..Veľké ďakujem celému týmu autoškoly Helus

Marianna

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala panu Helusovi za perfektní přípravu k závěrečným zkouškám, za trpělivost a vždy dobrou náladu, která během jízd panovala. Díky samozřejmě taky patří i jeho kolegům. Učit se řídit v této autoškole byla radost, jsou to profesionálové. Díky moc, jste super! Takže všem potenciálním zájemcům vřele doporučuji.

Lidka Vaňková

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem ins truktorům za jejich trpělivost při jízdách a hlavně bych chtěla poděkovat panu Helusovi, že mě připravil na závěrečky, které jsem udělala na poprvé, moc děkuji, jinak bych chtěla doporučit všem tuto autoškolu, protože instruktoři jsou milý, se vším poradí a pomůžou a také skvěle připraví na závěrečnou zkoušku. Děkuju moc.

Kája

Dobrý den, nejsem zrovna typ co se pro řízení narodil, přesto jsem díky autoškole p. Heluse udělal zkoušky na poprvé. Můžu za to poděkovat hlavně p. Polákovi a Rosťovi, každý z nich má trochu jiný přístup, ale spojenými silami i takovýho nerváka jako jsem já připravili ke zkouškám z jízd

Můžu říct, že největší nervy za volantem jsem si užil v přípravě, ale oba pánové mi předali všechno co jsem potřeboval a při samotné zkoušce jsem byl mnohem klidnější, než jsem čekal

Lubomír Kugel

Chci poděkovat i za to jak p. Helus vyšel vstříc mému momentálně velkému pracovnímu vytížení, za opravdu velkou trpělivost a lidský přístup. Instruktoři na vás nekřicí, ale jen vás citlivě napomenou a tím jsem si vše lépe zapamatoval... Myslím, že je výhodou, když je autoškola v centru Plzně, protože se od začátku tak nějak učíte jezdit ve městě se spoustou aut a s tramvajemi. S kontrolorem na zkouškách mě díky tomu skoro nic nezaskočilo. ;)Chtěla bych všem členům autoškoly poděkovat, největší poděkování patří Rosťovi, který po celou dobu se mnou musel mít velkou trpělivost a snaží se, aby Vás hodiny bavily, neměly jste z nich strach, p. Polákovi za jeho teoretické hodiny a p. Helusovi, který se snažil vždy najít nejlepší řešení, když se vyskytl nějaký problém.
Pokud hledáte kvalitní autoškolu, mohu jenom doporučit. Ještě jednou děkuji! K.Š.

K.Š.

Chtěla bych alespoň takto říct, jak to bylo úžasný :D Rosťa a Helus ml. mají největší podíl na tom, že jsem udělala zkoušky napoprvé. Samozřejmě dík patří všem, protože nikdo by mě nechtěl vidět, když jsem se ze začátku neudržela v jednom jízdním pruhu
Nejlepší autoškola, jakou jsem si mohla přát

Katka :)

Katka

 

Autoškola Helus je naprosto úžasná autoškola ať říká kdo chce co chce. Auta skvělý i když v době mé účasti pár studentů bouralo, tak jsme to zvládli v pohodě. Skvělý přístup, tedy alespoň ke mě a mému příteli. Na zkoušky písemný se musíte naučit sami a na jízdy vás připraví dobře. Instruktor ví, kdo to dá a kdo ne už když jdete na zkoušky, není to autoškolou, ale lidma.

Anonym

Chtěla bych tímto vyjádřit velkou pochvalu zaměstnancům této autoškoly. Jsou všichni pohodoví,vstřícní a trpěliví s neutuchající dobrou náladou. Naučili mě při kondičních jízdách nebát se řídit auto i přes to, že jsem již několik let šťastná důchodkyně, kterou okolnosti donutily začít řídit. Řidičák sice vlastním více jak deset let, ale nikdy v životě jsem nejezdila samostatně.Syn pana Heluse a pan Polák mě přes moji počáteční naprostou nedůvěru ve vlastní schopnost naučit se v tomto věku ještě řídit auto, nakonec opravdu jezdit naučili s humorem a trpělivostí.Ze začátku to vypadalo, že to nezvládnu, ale s obrovskou podporou ze strany instruktorů jsem dokázala přesednout do našeho auta a dokonce s ním jezdit!!! Děkuji!!! I nadá le šťastná důchodkyně Edita.

Edita

Chtěla bych tuhle autoškolu určitě doporučit. Dnes jsem úspěšně složila zkoušky i s mým přítelem na první pokus. Pokud hledáte místo, kde se vám přizpůsobí, jsou na vás hodní a trpěliví, je to tady. Za mě velký plus Jardovi a "malýmu" (syn pana Heluse). Malýho jsme měli na zkoušky a podpora od něj neuvěřitelná a Jarda se mnou trpělivě opravil veškerý chybičky před zkouškama ;)

D.W.

S výběrem této autoškoly jsem nešlápla vedle. Všechno bylo super, hlavně pohodoví instruktoři se smyslem pro humor. Nejvíc děkuju Rosťovi, který měl se mnou nejvíc práce a musel mít sakra trpělivost :-D ale i ostatním instruktorům a panu Helusovi, který byl vždycky vstřícný při domlouvání jízd :-) Doporučuju!

Adéla V.

Chtěla bych Vám aspoň takhle moc poděkovat za skvělý, pohodový kurz. Všichni instruktoři jsou výborní a trpěliví a díky tomu jsem se vždycky těšila na další jízdu. Určitě Vás budu doporučovat dál a ještě jednou moc díky. :)

E.K.

Autoškolu mi doporučili známí. Výborné vedení, organizace a příprava na závěrečné zkoušky - písemné, ale hlavně na jízdy - instruktoři jsou vážně trpěliví a pohotoví ;D. Vše probíhalo podle plánu. Zkoušku jsem díky této autoškole dala napoprvé. Nemohla jsem si vybrat lépe a proto doporučuji dále! ;)

Terez

Autoškola je výborně dostupná, za super cenu a ještě výborní instruktoři k tomu. Dostala jsem se k ní přes doporučení a doporučuji ji i já dál. Instruktoři jsou klidní, vše vysvětlí, člověka nestresují, snaží se vyjít vstříc, o zkoušek nepotopí. Prostě výborná autoškola!! :)

Anna

S autoškolou Helus jsem byla velmi spokojená. Všichni instruktoři byli velmi milí a hlavně kliďasové, kteří člověka nevystresují :) Dobrá cena, dostupnost a pozitivní hodnocení mých spolužáků bylo důvodem, proč jsem si vybrala zrovna tuto autoškolu, a rozhodně nelituji :)

Pavla Papazianová

Zdravím, chtěla bych alespoň takhle poděkovat. Autoškola perfektní, skvělý přístup, milé, příjemné a profesionální jednání, instruktoři milí, příjemní a ochotní, rádi s čímkoliv poradí a pomůžou, vždy se snaží odlehčit atmosféru a odbourat nervozitu. Při jízdách jsem se cítila bezpečně a v pohodě, což pro mě bylo ze začátku hodně důležité, na každé další usednutí za volant jsem se vždy těšila. Zkoušky jsem zvládla na poprvé naprosto bez problémů i díky   Tomášovo psychické podpoře! Autoškolu můžu vřele doporučit! Teď už si jen počkám na papíry a začnu vesele drandit ;)

Markéta H.

Tahle autoškola je asi ta nejlepší jakou jsme si vůbec mohla vybrat! naprosto skvělí instruktoři :) mohla jsem se na ně s čímkoli obrátit a na cokoli se zeptat. Nejlepší na tom ale bylo to, že ať každá teorie či jízda, byla braná vtipnou formou. Na celou autoškolu budu velice dobře vzpomínat. Zážitky se mnou zůstanou. Nejvíce práce se mnou měl Jarda a Rosťa. Vůbec si bez nich nedokážu představit,že bych měla řídit auto. Jejich chování, jednání a přístup byl naprosto špičkoví a to samé přístup pana Heluse. Celou Plzeň jsme projeli několikrát. Naprosto dokonale Vás připraví na zkoušky. Všem doporučuji!!!! Dnes jsem skládala své 1.zkoušky a úspěšně!!!! Jsem Vám všem moc vděčná,měli jste se mnou pěknou dřinu :) Budu Vás všude jen vychvalovat a doporučovat!! Protože tahle autoškola si to opravdu zaslouží!

Barča

Dobrý den, ráda bych všem poděkovala. Autoškolu jsem šla dělat původně především z povinnosti, v autě jsem se dřív často bála a myslela jsem, že mi řízení nikdy nepůjde. Opak byl však pravdou a řízení mě nadchlo od první jízdy. Vždy jsem se hned těšila na každou další jízdu a řízení pro mě bylo opravdu zábavou. I proto jsem si nakonec ihned po autoškole koupila auto. Po jízdách se mi stýská. Instruktoři jsou profesionální, milí. Vždy poradí a nemusíte se bát se na cokoliv zeptat. Já si při řízení vždy užila i moc srandy. Jen pozor na to, s kým si pak po autoškole sedáte do auta. Já si sedla s nervákem a pak jsem celá nešťastná šla na kondiční jízdu, kde jsem se opět vedle pana Pollaka ujistila v tom, že to chce klidného spolujezdce (klidně neřidiče) :) Jo a mimochodem, zkoušku jsem udělala napoprvé. Děkuji tedy ještě jednou všem, především právě panu Pollakovi, který se mnou měl velkou část mých jízd. Nyní už jezdím sama :) S touto autoškolou jsem byla velice spok ojena. Profesionální výuka jak praktická tak teoretická, skvělá příprava na zkoušky, nízká cena všem doporučuji.

Jana

Rozhodně doporučuji !! Zkoušky jsem sice udělala az napodruhé,ale to jen kvůli své vlastní nervozitě.Cca polovina jízd je mimo město,kde získáte jistotu za volantem a druha polovina je už ve městě,kde s vami instruktoři projedou všechny možné trasy,na které byste mohli při zkouškách narazit. Instruktoři js ou všichni příjemní a zodpoví všechny případné dotazy.Lepe jsem si vybrat nemohla,dokonce se mi bude po hodinách strávených v aute stýskat

M.Spilková

Zdravím, s autoškolou jsem byl velice spokojen, výborný a příjemný přístup k žákům. Jízdy probíhají s poloviny jízd v místech kde se pak jezdí s komisařem, byl jsem za to velice rád, byl jsem pak dobře připraven na zkoušky;-) V autoškole jsem dělal řidičák na skupiny A, B, B+E a v ničem si nemohu stěžovat, mohu opravdu jen a jen DOPORUČIT ;-)

Ondřej

Určitě doporučuji. Vše funguje jak má. Učitelé se sice střídají, ale když nechcete, tak Vám pan Helus vyjde vstříc a můžete jezdit jen s jedním instruktor a dokonce si můžete vybrat i auto. Vůbec v tom nebyl žádný problém. A zkoušky jsem dělal na poprvé... Moc děkuji za vše

Míra

Chtěla bych poděkovat všem instruktorům , nejvíce samozřejmě těm, co mě dostali na starost a za profesionální přístup ke klientovi. V první řadě panu Helus ovi za vstřícnost a výbornou domluvu, panu Pollakovi, Tomášovi, který mě hodně naučil a hlavně VELKÉ díky patří Rosťovi, který semnou asi "trpěl" nejvíce, děkuji za trpělivost!:) Zkoušky jsem udělala na poprvé a to díky Vám! Budu Vás všude doporučovat!:) Přeji hodně spokojených klientů!

Terka

Chtěl bych moc poděkovat všem instruktorům, kteří mě dostali na starost. Jejich přístup je profesionální, nikdy jsem nezažil v této autoškole aby na mně nebo ostatní žáky byli instuktoři jakkoliv nepříjemní. Jízdy se dají domluvit většinou podle vašeho času a požadavku a v ničem není problém. Tuto autoškolu velice doporučuji, zkoušky jsem udělal napoprvý.

Vašek Č.

Pane Helus, díky moc za vsechno, byla to vazně sranda, budu vas doporučovat kde to půjde. Mejte se krasne a preju vam at je vase autoškola uspesnejsí a uspesnejsí.

M.Č

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za přípravu ke zkouškám. Byla jsem v autoškole přibližně tři měsíce. Učitele v pohodě, naprostá spokojenost. Všem moc děkuji.

Anonym

Dobrý den, svým podnětem dost vybočím z řady předešlých komentářů. Ani jsem nečekala, že zde budu psát reference v polovině výuky. Je pravda, že během jízd na mne nikdo nekřičí. Nicméně to neznamená, že je přístup všech instruktorů profesionální.Dnes jsem měla jízdu s panem Pollakem, který mne po pár minutách mého usednutí za volant začal hodnotit sarkastickým a otráveným tónem slovy, že se mnou bude hodně práce a že si ani nebude moci za jízdy povídat s tím druhým žákem, a že na řadicí páku jsem se neměla dívat již při druhé jízdě atp. Chápu, že učit vystresovaného člověka, který v dospělosti teprve začíná, si žádá dost trpělivosti a taktu i pochopení pro individuální dispozice klienta. To by ale u profesionála mělo být samozřejmostí. Vzdělávání dospělých, a zvláště za komerčních podmínek, zkrátka tyto nároky na lektor y klade. Demotivující a stresující atmosféra vyvolaná arogancí pana lektora během jízdy mi bohužel zkazila původní dojem z teoretické výuky, kde pan Pollak působil kultivovaným a profesionálním dojmem. Vzhledem k tomu, že ve vztahu k autoškole jsem platící klientka, neměly by se podobné excesy vůbec vyskytovat. Doufám, že nadále už tomu tak nebude.

Kateřina Pelikánová

Takže i já bych chtěla opožděně poděkovat za celkový přístup pana Heluse a ostatních instruktorů, autoškolu stoprocentně všem DOPORUČUJU a zároveň slibuju panu Helusovi, že už NIKDY nebudu chtít zastavit na vlakovém přejezdu :D

Renča J.

Chtěla bych poděkovat všem instruktorům(kteří mě dostali na starost) z autoškoly, za přípravu,za skvělý přístup a za bezproblémovou domluvu. Zkoušky jsem udělala na 1. pokus.VELICE DOPORUCUJI!

Iveta M.

Moc děkuji všem z Autoškoly Helus, hlavně panu Helusovi za vstřícný přístup, skvělou komunikaci a domluvu, žádné křičení ani nadávání:-) Mohu jen doporučit, lepší nenajdte;-)DĚKUJU!

Lucka

Chtěla bych poděkovat za vzornou přípravu k závěrečným zkouškám pan u J.Pollákovi a za laskavý přístup panu Helusovi.Lektoři mají vysoce profesionální přístup ke klientům,časově vyjdou maximálně vstříc. Tuto autoškolu mohu všem jen doporučit.

Anonym

Chtěla bych poděkovat všem istruktorům(kteří mě dostali na starost) z autoškoly Helus, za přípravu,za skvělej přístup a za bezproblémovou domluvu, přesto že to se mnou nebylo jednoduché:-D Zkoušky jsem udělala na poprvé:-) VELICE DOPORUCUJI!

Lenka V.

Chtěl bych moc poděkovat za výbornou a skvělou domluvu co se týče autoškoly, hlavně výborným učitelům s kterými je mnoho zábavy a opravdu umí připravit člověka do provozu a taky panu Helusovi za jeho špičkovou domluvu a pomoc během autoškoly, omlouvám se že píšu až ted ale nemohl jsem najít kam se to píše. Zkoušku už mám hotovou od léta ale lepší pozdě než nikdy.

Tomáš Medula

Autoškolu jsem dělala už v březnu, chtěla bych opožděně poděkovat panu Polákovi, který mě vedl celým kurzem, nejlepší učitel v autoškole!!

Terka

Výborná příprava na zkoušky, pohodoví instruktoři, skvěle vyhoví při plánování jízd - opravdu díky, řízení je pro mě radost a ne stres :) Vřele doporučuji!

Tomáš Benda

nejlepší autoškola s nejlepšíma "učitelema.. :)

Anonym

V Autoškole Helus jsem strávila přibližně 3 měsíce....všichni byli velice pohodoví, vstřícní např. k domlouvání jízd apod. =) Určitě bych měla poděkovat a doporučit svého učitele pana Peška, který se mnou musel mít velikou trpělivost a nakonec mě úšpěšně dovedl ke zkouškám s hrdostí = Konkurence je veliká, ale určitě byste neprohloupili ani nelitovali toho, že byste absolvovali tuto autoškolu =)

Terka V.

Ve čtvrtek 12.7.2012 jsem udělal závěrečné zkoušky. Chtěl bych tímto poděkovat panu instruktorovi z modrého Fiatu, který mě skvěle připravil na závěrečné zkoušky. Dále bych chtěl poděkovat všem ostatn ím instruktorům za jejich pevné nervy a nakonec panu Helusovi za vstřícné plánování jízd. Tuto autoškolu doporučuji každému kdo váhá s výběrem :-)

Anonym

Právě nedávno jsem dodělala autoškolu sice až na třetí pokus (jízdy), ale Autoškolu Helus bych doporučila každému. Strašně se mi moc líbilo, jak všichni byli moc hodní a trpěliví a taky cena :))a domluvit si jízdy odpoledne nebyl problém. Pan Helus vystupoval profesionálně a v pohodě. A už se mi normálně po ní moc stýská. :)

Janina

Tuto autoškolu nelze jinak než doporučit. Naprostá vtřícnost při plánování jízd, profesionální přístup a super cena.

Jirka

Skvělá autoškola....báječně připraví na testy ;) ..vřele doporučuji

Anonym

Autoškola Helus je skvělá autoškola,kterou doporučím dál.Zvlášť skvělého učitele pana Peška,který pro mě byl jako druhý táta a bezkterého bych neudělala autoškolu ani omylem.Takže vřele doporučuji autoškolu všem ostatním.

Anička

Dobrý den, nejprve bych Vám a ostatním instruktorům (zejména panu instruktorovi z modrého Huyndaie a panu instruktorovi z Fiatu) chtěla poděkovat za skvělou přípravu ke zkouškám, velice příjemné prostředí k výuce a   za přátelskou atmosféru, která ve Vaší autoškole panuje. Vaší autoškolu mohu jen doporučit:) Dále bych se chtěla zeptat, kdy bych zastihla Vás nebo některého z kolegů, abych mohla vrátit zapůjč enou knihu Autoškola do kapsy i s CD.

E.N.

Dobré odpoledne,chtěl bych poděkovat za přípravu na zkoušky a za veškerou ochotu a vycházení vstříc. Zejména bych chtěl ještě jednou poděkovat panu instruktorovi z Fiatu (bohužel nevím, jak se jmenuje příjmením), že mě tak skvěle připravil a naučil se pohybovat v provozu a nebát se. Jsem rád, že jsem výuku absolvoval ve Vaší autoškole. Mohu Vaši autoškolu každému jedině doporučit a chválit ji. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů a hezký zbytek dne. S pozdravením

P.G.

Dobrý den, v pátek jsem úspěšně složil zkoušku a než jsem stačil jít poděkovat panu Helusovi, tak odjel s dalším žákem, tedy dodatečně píšu a chtěl bych poděkovat, za perfektní řid ičskou přípravu a skvělý instruktorský kolektiv ! :-) Za celou dobu autoškoly jsem se nesetkal s jedinou nejasností a všechno klaplo skvěle ... Vaši autoškolu tedy doporučuji dále všem známým s nejlepšími vzpomínkami

O.V.

Pane Helusi,chtěla jsem Vám napsat, až budu mít řidičský průkaz v hmatatelné podobě, avšak píšu raději teď, neboť jsem si o jeho výdej na inspektorátu ještě ani nezažádala (a to už to jsou skoro tři týdny, co jsem skládala zkoušku:D ). Každopádně Vám chci poděkovat za skvělou atmosféru, která v autoškole pod Vaším vedením panuje. Také za ochotu vždy vyjít vstříc (například i při zvolení inspektora-)) a celkově za snahu zpříjemnit výuku bez úkoru na její kvalitu.. Děláte svou práci skvěle :-) Přeji do budoucna mnoho zdaru a co nejméně starostí.

L.Š.

Autoškolu musím jen vychválit, všichni instruktoři perfektní, milí, hodní. Nikdo nekřičí, nenadává. Učí přístupem, že řízení musí bavit a ne stresovat. Ze začátku se auta a instruktoři na jízdách střídají (aby každý vyzkoušel různá auta), v pozdější fázi výcviku si každý mohl vybrat s kým a jakým autem chtěl jezdit (tedy to je spojeno, každý instruktor měl "svoje" auto), momentálně mají myslím 4 auta. Jízdy byly možné od ráno do večera (22 hodin) i o víkendech.Jsem ráda, že jsem si je vybrala, na zkoušky mě připravili perfektně, takže mají moje díky za trpělivost, kterou se mnou měli a díky které mám řidičák na první pokus:)

Lucie

Nejlepší autoškola jakou jsem si mohla vybrat :) všichni strašně moc super ! všichni milý, přáte lští a tak to má být :) takže všem vřele doporučuju

Anonym

Byla jsem velmi spokojená. Je pravda, že se neustále neplánovaně střídala auta, což začátečníkovi není příjemné, ale do budoucna je to rozhodně plus. Jízdy se mi často kumulovaly do větších chumlů, což je fajn, když se člověk trochu rozřídí, na druhou stranu neřídit témeř 14 dní v kuse na sebedůvěře moc nepřidá. Takže + i -, jak se to vezme....

Lucie

Vynikající přístup učitelů k žákům,jsem pracovně vytížen,tak i dobrá domluva jízd(i v pozdních večerních hodinách).Instruktoři velmi příjemní při jízdách,vše vysvětlí v klidu.Poloha i cena autoškoly perfektní.Vřele doporučuji.

Mirek

Příprava ke zkouškám v pohodě. Žádná přeslazenost. Pro stě na vás nikdo nekřičí. Tak to má být. Doporučovalo mi autoškolu hodně lidí a jsem rád, že jsem si ji vybral.

Anonym

Autoškolu Helus mi doporučovalo mnoho známých a já ji určitě budu doporučovat dále. Nemám si opravdu na co stěžovat. Všechno proběhlo v naprosté pořádku

Klára

Nejlepší autoškola jakou jsem si mohla vybrat.Jak tu někdo píše,tak nikdo tam není nikterak přeslazený.Stale je to lepší než aby na Vás někdo řval.Takže DOPORUČUJI a to na 100% :-)

Z.B.

zkoušku jsem sice udělala na poprvé, ale některé přístupy jsou přeslazené, nedoporučuji jezdit s p. Helusem,,, jinak dobrý....

Anonym

Doporučuji, přístup je přátelský, naprosto v klidu, takže pro mladé nezkušené žáčky nikterak nestresující.

Anonym

Byla jsemspokojená s výukou. Učitelé v pohodě, můžete se svézt v několika autech... Zkoušky jsem udělala na první pokus... Vřele autoškolu doporučuji.

Míša

Jsem moc ráda,že jsem si vybrala zrovna tuhle autoškolu.Všichni jsou moc milý,vyšli mi vstříc v jízdách,vzhledem k tomu,že jsem neustále v práci,snažili se mi rozplánovat jízdy,tak aby mi to dobře vycházelo....Na nic si nemohu stěžovat....nikdo na vás nekřičí,vše probíhá v klidu....myslím,že nejsem jediná s tímto názorem....SUPER!!

Lucka

Navazuji na svůj minulý komentář - měla jsem opět několik jízd s panem Pollakem a musím říci, že jsem nyní naprosto spokojena. Profesionální přístup s ohledem na individuální schopnosti žáka, jaký by měl každý instruktor mít.

Anonym

Chci moc poděkovat instruktorům z autoškoly Helus. Dneska sem úspěšně složila zkoušku napoprví a mužu jen vřele doporučovat. Když naučili jezdit i takový kopyto jako sem já, tak naučí jezdit kohokoli

Anonym

Právě je on-line

Právě přítomno: 72 hostů a žádný člen

Kontakt

info@autoskola-plzen.cz

+420 603 323 405

+420 604 402 885


Sady Pětatřicátníků 33
Plzeň 301 17