Naše služby

Zde uvádíme podmínky pro výcvik uchazečů o řidičské oprávnění pro řízení motocyklu.

Zde uvádíme podmínky pro výcvik uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B

Zde uvádíme podmínky pro výcvik uchazečů o řidičské oprávnění skupiny E.

Pro fyzické a právnické subjekty provádíme školení řidičů referentských vozidel dle zákoníku práce a školení řidičů profesionálů.

Kondiční jízdy slouží pro držitele řidičského oprávnění, kteří se potřebují zdokonalit v praktickém řízení vozidla.

Zde uvádíme podmínky pro výcvik uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B

Boprávnění k řízení skupiny B

  • opravňuje k řízení motorového vozidla, jehož největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg a s nejvýše 8 místy k sezení, kromě místa řidiče; k tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3500 kg nebo v případě rozšíření rozsahu nepřevyšuje 4250 kg
  • věk 18 let

Výcvik probíhá na: Ford Ka+, Škoda Fabia, Seat Leon

Ppodmínky pro přijetí do výcviku:

  • věk (v den ukončení výcviku)
  • zdravotní způsobilost - formulář zde
    (Vaši žádost může potvrdit registrující praktický lékař)
  • platná žádost o řidičské oprávnění
    (žádost nutno vytisknout oboustranně na formát A4)

Výcvik:

Datum a čas teorie je domluven na zahájení výcviku. Individuální (zrychlený) výcvik je možné stihnout za dobu kratší (cca 4 - 5 týdnů). Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Praktický výcvik v řízení si žák domlouvá v průběhu výcviku s učitelem samostatně a objednává se dle časových možností (dopoledne, odpoledne, v sobotu, případně v neděli). Žák může absolvovat nejvýše dvě praktické hodiny v řízení denně. Datum zahájení nejbližšího kurzu a cenu zjistíte na hlavní straně nebo na našich kontaktních telefonních číslech.
Cenu kurzovného lze také rozdělit na splátky.

Právě je on-line

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

Kontakt

info@autoskola-plzen.cz

+420 603 323 405

+420 604 402 885


Sady Pětatřicátníků 33
Plzeň 301 17